Truhlářská výroba – INTERIÉR

Naše společnost ze zabývá se výrobou originálního a vysoce kvalitního nábytku na míru. Naše výroba je specifická zejména vysokou náročností na kvalitu nábytku, přesnostípečlivostí a to ve všech etepách výroby.

Vysoce zodpovědný přístup všech našich zaměstnanců, a to ať už těch, kteří se podílejí na výrobě, nebo těčh kteří provádí montáži u Vás, je samozřejmostí.

Mezi naše nejčastější výrobky patří kuchyňské linky, šatní věstavěné skříně, postele, lůžka, obývací stěny, skříně, schody, vchodové dveře a dalších specifické výrobky.

Výrobky zhotovujeme v naší prostorné truhlářské dílně. Díky našim úctyhodným prostorám můžeme přijímat a plnit zakázky i většího rozsahu.

Kuchyňské linky na míru

Ať už máte k pořízení kuchyňské linky na míru jakýkoliv důvod, naše společnost dokáže vytvořit kuchyňskou linku, která bude nejen esteticky zajímavým doplňkem, ale především bude praktická a funkční.

Šatní vestavěné skříně na míru

Nabízíme kvalitní výrobu šatních vestavěných skříní na míru. Vestavěné skříně na míru, z místnosti udělají prostorné místo, pro lepší pohodlí a příjemně strávený čas. Vestavěné skříně se rovněž dají použít jako alternativa zděných příček, protože prakticky rozdělí jednu velkou místnost na dvě útulné a zároveň vytvoří další úložný prostor.

Fotogalerie našich výrobků

Nahlédněte do našich prací >>

Máte zájem o interiérový nábytek na zakázku? Kontaktujte nás…

Pokud máte zájem o jakýkoliv interiérový výrobek na zakázku neváhejte nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře nebo ostatních kontaktů.

Jméno a příjmení *

Společnost

Město *

Telefon *

Email

Text Dotazu *

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

 

 

Expedice a prodej

pondělí - pátek

7:00 - 16:00

sobota

8:00 - 12:00

Rychlé kontakty